Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Language
pl: Język

en: Personal information
pl: Informacje personalne

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Finished
pl: Ukończono

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Next step
pl: Następny krok

en: Previous step
pl: Poprzedni krok
