Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Personal information
pt: Informações pessoais

en: Shopping cart
pt: Carrinho

en: Finished
pt: Concluído

en: Submit order
pt: Enviar pedido

en: Next step
pt: Próximo passo
