Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Code
am: ኮድ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
