Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: N/A
fa: هیچ

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Qty
fa: تعداد

en: Price
fa: قیمت

en: Amount
fa: مقدار

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Code
fa: کد

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Operator
fa: عملگر

en: Order
fa: سفارش

en: Short Description
fa: شرح کوتاه

en: Discount
fa: تخفیف

en: Products
fa: محصولات

en: Ubercart - core (optional)
fa: آبرکارت - هسته (اختیاری)

en: Total is less than specified value.
fa: مجموع کمتر از مقدار مشخص شده است.

en: Total is less than or equal to specified value.
fa: مجموع کمتر از یا برابر با مقدار مشخص شده است.

en: Total is equal to specified value.
fa: مجموع برابر با مقدار مشخص شده است.

en: Total is greater than or equal to specified value.
fa: مجموع بیشتر از یا برابر با مقدار مشخص شده است.

en: Total is greater than specified value.
fa: مجموع بیشتر از مقدار مشخص شده است.

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Discounts
fa: تخفیف‌ها

en: Add discount
fa: افزودن تخفیف
