Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Qty
fi: Määrä

en: Price
fi: Hinta

en: Amount
fi: Määrä

en: Terms
fi: Termit

en: Code
fi: Koodi

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Operator
fi: Operaattori

en: Order
fi: Järjestys

en: Discount
fi: Alennus

en: Products
fi: Tuotteet

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Ubercart - core (optional)
fi: Ubercart - ydin (valinnainen)

en: copy
fi: kopioi

en: Minimum price
fi: Minimihinta

en: Subtotal:
fi: Välisumma:

en: Uses
fi: Käyttää

en: Subtotal including discounts
fi: Välisumma alennuksien kanssa

en: Click to calculate discounts
fi: Laske alennukset

en: The discount, '@short_description', was applied for a discount of @discount_amount.
fi: Alennus '@short_description' alentaa hintaa yhteensä @discount_amount.

en: The discount, '@short_description', was applied @times_applied times for a discount of @discount_amount.
fi: Alennus '@short_description' otettiin huomioon @times_applied kertaa alentaen hintaa yhteensä @discount_amount.

en: Is active
fi: Aktiivinen

en: Generate codes
fi: Luo koodit

en: Percentage off
fi: Prosenttialennus
