Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel

en: This field is required.
fil: Kinakailangan ang patlang na ito.

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
