Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: N/A
gl: N/D

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Code
gl: Código

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Discount
gl: Desconto

en: Products
gl: Produtos

en: Ubercart - core (optional)
gl: Estado das actualizacións do núcleo de Drupal

en: Uses
gl: Usos
