Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: N/A
is: Á ekki við

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Qty
is: Magn

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Code
is: Kóði

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Order
is: Pöntun

en: Discount
is: Afsláttur

en: Products
is: Vörur

en: Authors
is: Höfundar

en: Subtotal:
is: Samtals:

en: Discounts
is: Afslættir

en: Add discount
is: Bæta við afslætti
