Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Code
jv: Kode

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Order
jv: Urutan
