Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.
