Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
