Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo
