Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Price
sr: Цена

en: Code
sr: Кôд

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Discount
sr: Popust
