Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Total
th: ทั้งหมด

en: N/A
th: ไม่มี

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Price
th: ราคา

en: Code
th: รหัส

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Subtotal:
th: ยอดรวม

en: Uses
th: ใช้
