Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: N/A
be: Не даступна

en: Code
be: Код

en: Anonymous
be: Ананім

en: Order
be: Парадак

en: Uses
be: Выкарыстанне
