Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Code
bs: Kod

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Order
bs: Poredak

en: Products
bs: Proizvodi
