Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: N/A
ca: No aplica

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Terms
ca: Termes

en: Code
ca: Codi

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Operator
ca: Operador

en: Order
ca: Ordre

en: Discount
ca: Descompte

en: Products
ca: Productes

en: Authors
ca: Autors

en: Ubercart - core (optional)
ca: Ubercart - nucli (opcional)

en: Specify a value to compare the order total against.
ca: Especifiqueu un valor per a comparar amb el total de la comanda.

en: Total is less than specified value.
ca: El total és més petit que el valor especificat.

en: Total is less than or equal to specified value.
ca: El total és més petit o igual al valor especificat.

en: Total is equal to specified value.
ca: El total és igual al valor especificat.

en: Total is greater than or equal to specified value.
ca: El valor és més gran o igual al valor especificat.

en: Total is greater than specified value.
ca: El total és més gran que el valor especificat.

en: Uses
ca: Usos

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV
