Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Terms
cs: Termíny

en: Code
cs: Kód

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Operator
cs: Operátor

en: Discount
cs: Sleva

en: Products
cs: Produkty

en: Ubercart - core (optional)
cs: Ubercart - jádro (volitelné)

en: copy
cs: kopírovat

en: Minimum price
cs: Minimální cena

en: Subtotal:
cs: Mezisoučet:

en: Specify a value to compare the order total against.
cs: Zadejte hodnotu, se kterou chcete porovnat celkový součet objednávky.

en: Total is less than specified value.
cs: Celkový součet je menší než daná hodnota.

en: Total is less than or equal to specified value.
cs: Celkový součet je menší nebo roven dané hodnotě.

en: Total is equal to specified value.
cs: Celkový součet je roven dané hodnotě.

en: Total is greater than or equal to specified value.
cs: Celkový součet je větší nebo roven dané hodnotě.

en: Total is greater than specified value.
cs: Celkový součet je větší než daná hodnota.

en: Order total comparison type
cs: Typ porovnání celkového součtu objednávky

en: Uses
cs: Použití

en: Add discount
cs: Přidat slevu
