Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Price
cy: Pris

en: Code
cy: côd

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Order
cy: Trefn

en: Products
cy: Nwyddau
