Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: CCK
hi: सी सी के

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Active
hi: सक्रिय

en: Roles
hi: भूमिका

en: N/A
hi: एन / ए

en: Code
hi: कोड

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Order
hi: क्रम

en: Uses
hi: उपयोग
