Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: N/A
ku: نییە

en: Code
ku: کۆد

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Order
ku: ڕیز

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
