Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Anonymous
mk: Анонимен
