Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: N/A
sl: N/D

en: Price
sl: Cena

en: Code
sl: Koda

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Uses
sl: Uporablja
