Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Price
bg: Цена

en: Code
bg: Код

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: Products
bg: Продукти

en: Subtotal:
bg: Общо:
