Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Code
eo: Kodo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Order
eo: Ordo
