Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (95 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Price
hu: Ár

en: Amount
hu: Összeg

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Code
hu: Kód

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Order
hu: Rendelés

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Products
hu: Termékek

en: Authors
hu: Szerzők

en: Classes
hu: Osztályok

en: Ubercart - core (optional)
hu: Ubercart - mag (kiegészítések)

en: Filter Type
hu: Szűrés típusa

en: copy
hu: másolás

en: Minimum price
hu: Legalacsonyabb ár

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: Specify a value to compare the order total against.
hu: Meg kell adni egy értéket a rendelés összegével való összehasonlításra.

en: Total is less than specified value.
hu: Az összeg kevesebb a megadott értéknél.

en: Total is less than or equal to specified value.
hu: Az összeg kevesebb a megadott értéknél vagy egyenlő azzal.

en: Total is equal to specified value.
hu: Az összeg egyenlő a megadott értékkel.

en: Total is greater than or equal to specified value.
hu: Az összeg több a megadott értéknél vagy egyenlő azzal.

en: Total is greater than specified value.
hu: Az összeg több a megadott értéknél.

en: Order total comparison type
hu: A rendelés összegének összehasonlítási típusa

en: %name settings have been saved.
hu: %name beállításai el lettek mentve.

en: Uses
hu: Használat

en: Discounted Price
hu: Kedvezményes ár

en: Discounted price
hu: Kedvezményes ár

en: Price after discounts (if any exist).
hu: Ár a kedvezmények levonása után (amennyiben van kedvezmény).

en: Qualifying Type
hu: Minősítő típus

en: No discounts.
hu: Nincs leárazás.

en: Shown in admin reports and logs.
hu: Látható az adminisztrátori jelentésekben és rendszernaplókban.

en: Description displayed to user during checkout and in order review.
hu: A felhasználó látja a leírást a rendelés áttekintése és ellenőrzése közben.

en: Internal description for discount administrators.
hu: Belső leírás az árengedmény kezelőinek.

en: Has max qualifying amount.
hu: A végösszeg módosításának van felső határa.

en: Maximum qualifying amount
hu: Az engedmény legnagyobb mértéke

en: Maximum amount to NOT exceed to qualify for the discount.  E.g. 50 (for $50), 5 (for 5 items).
hu: A legnagyobb mennyiség, amely alatt a kedvérvényesíthető. Például „500” (az 500 forinthoz), „5” (az 5 tételhez).

en: Discount type
hu: Engedmény típusa

en: Type of discount to apply.
hu: Az alkalmazni kívánt engedmény típusa.

en: Discount amount
hu: Engedmény mértéke

en: Discount codes
hu: Engedmény kódok

en: Filter By Products
hu: Szűrés termékekre

en: Filter By Terms
hu: Szűrés kifejezések szerint

en: Filter By SKUs
hu: Szűrés raktári számra

en: <All Products>
hu: < Minden termék >

en: Select all products this discount applies to or &lt;All Products&gt; to apply to all products.
hu: Kiválasztható, mely termékekre legyen alkalmazva ez a kedvezmény, vagy az „<Összes termék>” használható valamennyi kijelölésére.

en: <All Terms>
hu: <Minden kifejezés>

en: Select all terms this discount applies to or &lt;All Terms&gt; to apply to all terms.  Selections are <b>not</b> recursive.
hu: Kiválasztható, mely kifejezésekre legyen érvényes a kedvezmény, vagy használható a &lt;Minden kifejezés&gt; valamennyi kijelölésére. Rekurzívan nem lehetséges.

en: <All SKUs>
hu: < Minden raktári szám >

en: SKUs
hu: Raktári számok

en: Select all SKUs this discount applies to or &lt;All SKUs&gt; to apply to all SKUs.  Selections are <b>not</b> recursive.
hu: Azon SKU raktári számok kiválasztása, amelyekre a kedvezmény érvényes. A &lt;Minden raktári szám&gt; használható valamennyi termék kijelölésére. A kiválasztás nem ismételhető.

en: <All Roles>
hu: <Minden szerepkör>

en: Can be combined with other discounts
hu: Kombinálható más kedvezményekkel

en: Max uses
hu: Alkalmazásának felső határa

en: Number of times this discount can be applied (0 for unlimited).
hu: A kedvezmény alkalmazhatóságának száma. A nulla értékkel nincs korlátozás.

en: Max uses per user
hu: Személyenként maximált felhasználási szám

en: Number of times this discount can be applied to a particular user (0 for unlimited).
hu: A kedvezmény egyetlen felhasználó általi alkalmazhatóságának felső határa. A nulla értékkel nincs korlátozás.

en: Max uses per code
hu: Kódonként maximált felhasználási szám

en: Discount expires
hu: Az engedmény lejárata

en: Discount expiration
hu: Az engedmény lejár

en: Date and time when the discount expires.
hu: A kedvezmény megszűnésének dátuma és időpontja.

en: Lighter discounts are applied to an order first. This value is unimportant if there are no discounts on discount line items.
hu: A könnyebb engedmények érvényesülnek előbb. Csak több kedvezmény esetén van jelentősége.

en: Enter discount codes in the box below (one per line).
hu: Itt adhatók meg a kedvezménykódok soronként elválasztva.

en: Click to calculate discounts
hu: Kattintással kiszámíthatók a kedvezmények

en: Calculating discounts...
hu: Engedmény számítása...

en: The discount, '@short_description', with code '@code' was applied for a discount of @discount_amount.
hu: @short_description kedvezmény (@code kódszám) @discount_amount összeget vont le az árból.

en: The discount, '@short_description', was applied for a discount of @discount_amount.
hu: @short_description kedvezmény @discount_amount összeget vont le az árból.

en: The discount, '@short_description', was applied @times_applied times for a discount of @discount_amount.
hu: @short_description kedvezmény @times_applied alkalommal @discount_amount összeget vont le az árból.

en: Minimum quantity
hu: Minimális mennyiség

en: Fixed amount off
hu: Fix összegű leárazás

en: Fixed amount off per qualifying item
hu: Fix összegű leárazás arra jogosult tételenként

en: Free items
hu: Ingyenes tételek

en: Edit discount rule
hu: Árengedmény szabály létrehozása

en: Discounts
hu: Kedvezmények

en: Is active
hu: Aktív

en: Percentage off per qualifying item
hu: Százalékos leárazás meghatározott tételszám felett

en: Search discounts
hu: Kedvezmények keresése

en: View list of discounts.
hu: Kedvezmények listájának megtekintése

en: Add discount
hu: Kedvezmény hozzáadása

en: Generate codes
hu: Kódok előállítása

en: Number of discounts must be a number greater than 0.
hu: A kedvezmények számának egy 0-nál nagyobb számnak kell lennie.
