Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Short Description
kn: ಸರಳ ವಿವರಣೆK

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Filter Type
kn: ಶೋಧಕದ ಬಗೆ

en: Expires:
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ ದಿನಾಂಕ:
