Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Code
mn: Код

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал
