Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: delete
no: slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Description
no: Beskrivelse

en: Date
no: Dato

en: Search
no: Søk

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: User
no: Bruker

en: Active
no: Aktiv

en: Roles
no: Roller

en: N/A
no: &mdash;

en: Price
no: Pris

en: Amount
no: Beløp

en: Terms
no: Termer

en: Code
no: Kode

en: Anonymous
no: Anonym

en: Order
no: Rekkefølge

en: Discount
no: Rabatt

en: Products
no: Produkter

en: Authors
no: Forfattere

en: Uses
no: Bruker
