Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Code
ne: कोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात
