Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Price
nn: Pris

en: Terms
nn: Termar

en: Code
nn: Kode

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Products
nn: Varer

en: Subtotal:
nn: Sum:
