Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: CCK
or: ସିସିକେ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
