Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Code
ug: كود

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
