Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Roles
vi: Vai trò

en: Price
vi: Giá

en: Amount
vi: Số lượng

en: Code
vi: Mã

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Operator
vi: Toán tử

en: Order
vi: Thứ tự

en: Discount
vi: Giảm giá

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Authors
vi: Tác giả

en: Ubercart - core (optional)
vi: Ubercart - lõi (tùy chọn)

en: copy
vi: sao chép

en: Subtotal:
vi: Tổng phụ:

en: Total is less than specified value.
vi: Tổng nhỏ hơn giá trị xác định

en: Total is less than or equal to specified value.
vi: Tổng nhỏ hơn hoặc bằng giá trị xác định

en: Total is equal to specified value.
vi: Tổng bằng giá trị xác định

en: Total is greater than or equal to specified value.
vi: Tổng lớn hơn hoặc bằng giá trị xác định

en: Total is greater than specified value.
vi: Tổng lớn hơn giá trị xác định

en: %name settings have been saved.
vi: Các thiết lập %name đã được lưu.

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Expires:
vi: Hạn dùng:
