Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: N/A
he: -ללא-

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Terms
he: מונחים

en: Code
he: קוד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Operator
he: אופרטור

en: Order
he: סידור

en: Discount
he: הנחה

en: Products
he: מוצרים

en: Authors
he: מחברים

en: Subtotal:
he: סיכום ביניים:

en: Uses
he: שימושים

en: Discount type
he: סוג הנחה

en: Max uses
he: מקסימום משתמשים

en: Discounts
he: הנחות

en: Add discount
he: הוספת הנחה
