Ubercart Discounts (Alternative) (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: CCK
ta: உ.க.க

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: N/A
ta: இல்

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Code
ta: நிரல்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Order
ta: வரிசை

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
