uc_dropdown_attributes (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Required
ta: தேவை

en: OK
ta: சரி

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: String
ta: சொல்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
