Dropdown Attributes (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Required
da: Obligatorisk

en: Save
da: Gem

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: String
da: Tekst

en: Choose
da: Vælg

en: Please select
da: Vælg venligst

en: Dependencies
da: Afhængigheder
