uc_dropdown_attributes (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: OK
el: ΟΚ

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: String
el: Φράση

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
