uc_dropdown_attributes (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Save
gl: Gardar

en: OK
gl: Aceptar

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: String
gl: Cadea

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Dependencies
gl: Dependencias
