uc_dropdown_attributes (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: OK
hi: ठीक है

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Dependencies
hi: निर्भरता
