Dropdown Attributes (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Required
hu: Szükséges

en: Save
hu: Mentés

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Choose
hu: Választás

en: Please select
hu: Választás szükséges

en: Dependencies
hu: Függőségek
