Dropdown Attributes (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Save
hy: Պահպանել

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: String
hy: Տող

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
