Dropdown Attributes (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Required
lv: Obligāts

en: Save
lv: Saglabāt

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: String
lv: Virkne

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties
