uc_dropdown_attributes (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
