Dropdown Attributes (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Required
nl: Verplicht

en: Save
nl: Opslaan

en: OK
nl: Ok

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: String
nl: Tekenreeks

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
