Dropdown Attributes (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Required
oc: Requesit

en: Save
oc: Enregistrar

en: OK
oc: D'acòrdi

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: String
oc: Cadena de caractèrs
