uc_dropdown_attributes (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Required
sl: Obvezno

en: Save
sl: Shrani

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: String
sl: Niz
