uc_dropdown_attributes (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Save
sv: Spara

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: String
sv: Sträng

en: Choose
sv: Välj

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Dependencies
sv: Beroenden
