Dropdown Attributes (7.x-1.15) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Required
no: Obligatorisk

en: Header
no: Topptekst

en: Please select
no: Velg

en: Depends on
no: Avhenger av

en: Dependencies
no: Avhengigheter
